KSIĘGA GOŚCI

2014-11-23
Drogie mamy, postaram się aby zamieszczać w miarę możliwości informacje o zaplanowanych imprezach również na stronie lub facebooku. Faktycznie jeżeli dzieci dłużej chorują, łatwiej będzie dotrzeć do informacji. Co do zdjęć z teraźniejszości - zdjęcia robimy okazjonalnie, podczas imprez lub teatrzyków. Nie robimy zdjęć z codziennych zajęć.
Te z imprez są umieszczane na facebooku zazwyczaj kilka dni po imprezie. Niestety ta strona nie pomieści takiej ilości albumów, a ładowanie każdego zdjęcia trwa kilka minut, więc na stronie znajdować się będą tylko przykładowe zdjęcia do opisu naszej oferty edukacyjnej. Jeżeli ktoś nie ma konta na facebooku, zawsze mogę przesłać fotki na maila. Zdjęcia z pasowania pojawią się na facebooku po 11 grudnia, bo przed nami jeszcze pasowanie w jednym oddziale, a facebook wspólny dla wszystkich :) pozdrawiam ciepło..
Audemars Piguet Replica Watches
Mała Mi
2014-11-20
Czy można prosic o świeże zdiecia bo juz długo nie ma żadnych informacji zdiec:) swiss replica watches
mama
2014-11-18
Chciałabym prosić by jakiekolwiek wydarzenia które pojawiają się w przedszkolu np. jak teraz zdjęcia były także napisane na stronie wesołej lokomotywie lub na facebooku a nie tylko na drzwiach w przedszkolu bo dzieci często chorują i rodzice nie chcieliby by repliche orologi coś ich ominęło po powrocie. Pozdrawiam całą sympatyczną kadrę przedszkola :)
Mama
2014-10-22
troche mało nowych zdiec naszych dzieciaczkow z terazniejszosci:)
monia
2014-09-25
Droga Mamo, trochę późno dotarł do mnie wpis, podejrzewam, że na pierwsze pytanie już ma Pani odpowiedź, bo ceny podręczników i ubezpieczenia zostały już podane, co do zdjęć, nie wykonujemy ich co najmniej raz w tygodniu jak inne przedszkola - dla nas głównym celem przedszkola jest wychowanie, opieka i edukacja dzieci, w szerokim tego słowa znaczeniu, zdjęcia wykonujemy raczej przy okazji imprez typu teatrzyki, wyjścia, np. na pocztę, do sklepu, do muzeum, przy wizytach gości: policjantów, strażaków etc, przy dniach Babci, Mamy i Taty, pasowaniu i innych uroczystościach.. Nie wyobrażam sobie cotygodniowego wchodzenia na zajęcia i rozpraszania dzieci, aby ustawić je do zdjęć, chociaż sporadycznie pewnie, że pstrykamy foty od czasu do czasu, raczej w luźnych zabawach. Jeśli chodzi o pasowanie na przedszkolaka, to nowoprzyjęte dzieci zawsze mają pasowanie około 2. połowy października, kiedy najtrudniejszy początkowy okres adaptycyjny jest już za nami.
Magdalena
2014-09-12
witam
mam 3 pytania:
1)chcialam sie zapytać kiedy będzie znana cena podreczników dla dzieci 4 letnich oraz jaka oplata za ubezpieczenie dziecka w Panstwa przedszkolu?
2) inne przedszkola robią dzieciom pamiątkowe zdjecia przynajmniej raz w tygodniu, czy i u Państwa tez sa robione ( czy tylko na szczegolne okazje)?
3) kiedy planowane bedzie pasowanie na przedszkolaka dzieci nowo przyjetych?
pozdrawiam
mama

mama
2014-09-11
Pani Olu, w starszakach poza codziennymi ćwiczeniami gimnastyki profilaktycznej, są: zajęcia ruchowe metodą Weroniki Sherborne, gimnastyka korekcyjna, rytmika z elementami tańca oraz zajęcia sportowe z piłkami - tutaj zajęcia typowo pod piłkę nożną, siatkową i koszykową prowadzone przez szkołę piłkarską. To jeśli chodzi o zajęcia ruchowe, zaś poza nimi oczywiście zajęcia w języku angielskim, logopedia oraz zajęcia plastyczne i techniczne .
Magdalena
2014-09-08
Jakie mają państwo zajęcia dodatkowe dla grupy starszych dzieci? jest możliwość jakiś zajęć sportowych? www.nicebagshop.com
Olka
2014-03-27
Oczywiście, proszę podać o którą grupę chodzi i z jakiego wydarzenia zdjęcia Panią interesują.
Magdalena
2014-03-23
chcialabym widzie aktualnosci zdiecia nowe dzieci :)
mamusia
2013-11-22
Dziękujemy za wpis.. szkoda, że bez podpisu, może następnym razem.. :)
Mała Mi z ekipą
2013-11-21
Panie przedszkolanki są wspaniałe pod każdym względem. Przytulą, ukochają, a nawet otrą łzy naszym pociechom :).Przedszkole godne polecenia. Pozdrawiam

:)
2013-07-01
Dziękujemy wszystkim rodzicom za cudowne zakończenie roku szkolnego tegorocznych absolwentów. Daliście nam odczuć, www.iswisswatch.org
że pobyt Waszych pociech w naszym przedszkolu był raczej miłym doświadczeniem. Jeżeli pracę włożoną w edukację i wychowanie Waszych dzieci odzwierciedla ilość przyniesionych przez Was kwiatów, tym bardziej jest nam miło, że została ona tak mocno doceniona.
Mała Mi z ekipą
2013-06-05
Witam wszystkich rodziców z grupy maluchów. Dysponuje filmem z dnia matki i ojca a także babci i dziadka jeżeli któryś z rodziców chciałby posiadać taką pamiątke a nie ma jej to z miłą chęcią udostępnie w formie dvd. Prosze o kontakt przez strone przedszkola,osobiście choć w tym wypadku było by to trudne bo mijamy się właściwie wszyscy w przedszkolu:)badź telefonicznie (500153858) jak Państwu będzie wygodnie a w tedy wszystko uzgodnimy. Pozdrawiam
mama wiktori
2013-06-04
Pozdrawiamy wszystkie nasze panie,tęsknimy za przedszkolem,chociaż już jesteśmy duzi. Najmilsze chwile mamy w pamięci,rysunki na ścianach,piosenki w głowach i słówka z angielskiego-to nasze najweselsze lata-Jaś i Miłosz.
gość
2012-09-21
W tym miejscu możecie Państwo przekazać nam swoją opinię, zadać pytanie lub po prostu wpisać się ku pamięci.
Wesoła Lokomotywa

Wykonanie: Planfirm.pl